Stanowisko: Konstruktor

Data publikacji: 2019-03-20

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Złocieniec

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie konstrukcji urządzeń
  • nadzór nad wdrażaniem nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • udział w testach i certyfikacji projektowanych urządzeń
  • współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji wyrobów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Mechatronika lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z projektowaniem mechanicznym i technikami wytwarzania
  • znajomość programów do projektowania 2D i 3D CAD (znajomość ProEngineer będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • współpraca na zasadach B2B lub umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia kwartalna
  • nowoczesne zarządzanie
  • pasjonujące projekty
  • ciekawe wyzwania