Stanowisko: Kontroler finansowy

Data publikacji: 2019-01-07

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler finansowy

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

  • Planowanie oraz raportowanie sytuacji finansowej firmy
  • Wsparcie dla biznesu w postaci analizy danych finansowych i nie-finansowych
  • Nadzór nad stroną finansową realizowanych przez firmę kontraktów oraz projektów inwestycyjnych
  • Nadzór i koordynacja przygotowania budżetu rocznego
  • Optymalizacja narzędzi analitycznych oraz wspieranie procesów raportowania
  • Ścisła współpraca z obszarem księgowym, Zarządem oraz pozostałymi managerami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pełen pakiet benefitów