Stanowisko: Koordynator działu serwisu

Data publikacji: 2020-03-06

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr, 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator działu serwisu

Miejsce pracy: Wrocław, Katowice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy, kierowanie zadań do pracowników serwisu – dla prac stacjonarnych i wyjazdowych.
  • Koordynowanie i planowanie pracy serwisu.
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji serwisowych z klientami firmy
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej częściami zamiennymi i zapasowymi
  • Promocja usług serwisowych zmierzająca do intensyfikacji sprzedaży usług oraz części zamiennych.
  • Raportowanie działań

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisowym
  • Umiejętność planowania zadań dla zespołu
  • Umiejętność egzekwowania wykonanych poleceń
  • Praktyczne doświadczenie w dziale serwisu
  • Doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane
  • Determinacja w realizacji założonych celi

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę nad budowaniem serwisu,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy.