Stanowisko: Koordynator projektu budowlanego – Niemcy

Data publikacji: 2019-01-02

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator projektu budowlanego – Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, Wrocław

Zakres obowiązków:

Zarządzanie realizacją zleceń – branża elektryczna

Opieka i zarządzanie grupą 30-35 elektryków

Odbywanie spotkań z Kierownikami budów na terenie Niemiec

Pozyskiwanie nowych zleceniodawców na terenie Niemiec

Prowadzenie negocjacji handlowych w języku niemieckim

Wykonywanie zadań administracyjnych

Wymagania:

Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Gotowość do pracy na terenie Niemiec – 2 tygodnie w miesiącu

Gotowość do pracy na terenie Wrocławia – 2 tygodnie w miesiącu

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziana wiedza z zakresu elektryki – niewymagana

Wysoko rozwinięte kompetencje zarządzające

Kultura osobista

Operatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

Umowa o współpracę – kontrakt managerski

Samochód służbowy

Niezbędne narzędzia pracy

Realny wpływ na kształtowanie polityki firmy