Stanowisko: Księgowa

Data publikacji: 2019-02-28

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych, wprowadzanie ich do systemu
  • przeprowadzanie klasyfikacji kosztów uzyskania przychodu oraz księgowanie dokumentów
  • rozliczenia zakupów i sprzedaży z kontrahentami z UE oraz spoza UE
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym bankami
  • uzgadnianie kont
  • przygotowywanie raportów/zestawień zgodnie z potrzebami spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (finanse i rachunkowość lub pokrewne)
  • min 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości (preferowane firmy produkcyjne)
  • znajomość programu Excel
  • bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości i ustawy o rachunkowości
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  •  profesjonalizm i doskonała organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się organizacji
  • świadczenia pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.