Stanowisko: Księgowy/-a

Data publikacji: 2019-07-26

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowy/-a

Miejsce pracy: Miastko, Szczecinek, Człuchów

Zakres obowiązków:

  • Terminowe kompletowanie, opracowywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych.
  • Weryfikacja faktur pod względem formalnym rachunkowym.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Księgowanie wyciągów bankowych.
  • Monitorowanie rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Współpraca w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych.
  • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale księgowości.
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.
  • Znajomość zasad i przepisów z obszaru rachunkowości oraz prawa podatkowego.
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania.
  • Swoboda w posługiwaniu się programami pakietu MS Office(szczególnie MS Excel).
  • Nastawienie na pracę zespołową.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu  umowę o pracę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe.
  • Darmowy dojazd z okolicznych miejscowości.
  • Przyjazną atmosferę pracy.