Stanowisko: Księgowy/-a

Data publikacji: 2019-07-26

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowy/-a

Miejsce pracy: Chojnice, Szczecinek, Bobolice

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentów księgowych;
  • Prowadzenie ewidencji księgowych;
  • Księgowanie i weryfikacja wyciągów bankowych,
  • Uzgadnianie sald;
  • Weryfikacja faktur.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowości;
  • Doświadczenie prowadzeniu ksiąg rachunkowych;
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Szkolenia;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.