Stanowisko: Księgowy/a

Data publikacji: 2018-07-05

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a

Miejsce pracy: Marki

ZADANIA:

  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Współprowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Przygotowywanie przelewów do płatności wychodzących
  • Importowanie przelewów bankowych do systemu FK
  • Przygotowywanie dla Głównego Księgowego informacji do sprawozdawczości GUS i innych instytucji
  • Pomoc dla Głównego Księgowego przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości bieżących przepisów z zakresu prawa podatkowego – przede wszystkim ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawa o podatku od towarów i usług (VAT)
  • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomości dowolnego systemu ERP bądź systemu Navision będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dostęp do fachowej literatury i serwisów księgowych oraz kadrowo-płacowych