Stanowisko: Kurier

Data publikacji: 2018-04-27

Kurier

Miejsce pracy: Warszawa

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Do Twoich zadań należeć będzie:
Odbieranie i dostarczanie zamówień na terenie Warszawy, weryfikacja przesyłek oraz ich rozliczanie, a także kontakt z działem logistycznym firmy. Praca na podstawie intuicyjnej aplikacji, która w łatwy i przejrzysty sposób przekazuje nam zadania do wykonania.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Dyspozycyjności do pracy od zaraz w pełnym wymiarze lub popołudniami i w weekendy. Własnego: samochodu osobowego, małego auta dostawczego, auta dostawczego, skutera lub roweru oraz smartphona z dostępem do Internetu.

Co możemy Ci zaoferować?
Pracę w prężnie rozwijającej się lokalnej firmie. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o współpracy przy konkurencyjnym wynagrodzeniu (16 zł brutto/h) do tego dodatek do paliwa, dodatek na naprawy oraz napiwki. Możliwości dostosowania grafiku do swoich preferencji.