Stanowisko: Lead Developer (WEB) – PRACA ZDALNA

Data publikacji: 2019-01-18

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, jednego z austriackich banków inwestycyjnych poszukuję Lead Developera, którego zadaniem będzie zarządzanie zespołem polskim (3 osoby) i ukraińskim (3 osoby). Docelowo rozszerzymy polski team do 5 osób. Dodatkowo osoba na tym stanowisku zajmie wiodącą rolę w tworzeniu nowych modułów oprogramowania oraz utrzymaniu istniejących komponentów cyfrowych w środowisku bankowym. Praca zdalna, Zależy nam na długofalowej współpracy.

Lead Developer (WEB) – PRACA ZDALNA

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Zdalne prowadzenie zespołu programistów (Polska, Ukraina)
  • Analiza wymagań
  • Kontrola procesu rozwoju w ścisłej współpracy z Zarządzaniem Banku
  • Koordynacja i optymalizacja testów oprogramowania

Wymagania:

  • Ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku Web Developer,
  • Znajomość PHP, JavaScript, HTML5, CSS,
  • Znajomość Agile,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę zdalną.