Stanowisko: Lider zmiany na produkcji

Data publikacji: 2020-10-15

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider zmiany na produkcji

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

– realizacja planu produkcyjnego
– organizacja pracy zespołu oraz nadzór na wykonywaniem zadań produkcyjnych
– bieżąca eliminacja nieprawidłowości w procesach produkcyjnych
– dbałość o optymalne wykorzystywanie zasobów, materiałów produkcyjnych
i surowców,
– szkolenie i wdrażanie pracowników
– dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej oraz przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

– wykształcenia min. średniego
– dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
– doświadczenia w zarządzaniu brygadą min. 3 lata
– umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
– zaangażowania, sumienności oraz dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

– konkurencyjne warunki finansowe
– stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– opiekę medyczną, świadczenia socjalne oraz ubezpieczenie grupowe