Stanowisko: Magazynier

Data publikacji: 2019-10-04

LoboHR jest agencją rekrutacyjną , która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław, Gdynia, Poznań

Zakres obowiązków:

  • pakowanie towaru (towar lekki) do kartonów
  • załadowanie oraz rozładowanie samochodu dostawczego typu tir
  • wydawanie towaru z magazynu
  • obsługa wózka widłowego – w przypadku posiadania uprawnień

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy (pon- pt, 7:00- 15:00)
  • chęci do pracy, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • poszukiwanie pracy stałej

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stabilne wynagrodzenie + premie
  • praca w systemie 1-zmianowym (od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00)
  • przyuczenie dla osób bez doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy