Stanowisko: Mailowa obsługa Klientów w języku niemieckim- elastyczne godziny pracy

Data publikacji: 2019-04-16

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mailowa obsługa Klientów w języku niemieckim- elastyczne godziny pracy

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem za pośrednictwem czata, poczty e-mail (praca w trybie 24/7,
  • Udzielanie informacji, odpowiadanie na zapytania klientów,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Komunikatywność i wysoką kulturę osobistą,
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym (7-17, 14-24, 22-8, pndz-ndz),
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. Poziom B1),
  • Znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność obsługi komputera (MSOffice, Google Docs).

Oferujemy:

  • Taksówki dla pracowników mających utrudniony powrót do domu z II zmiany,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Dostęp do programu Referral Bonus,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do Chill Out Room,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie.