Stanowisko: Manager ds. Podatkowych (Katowice)

Data publikacji: 2021-07-02

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager ds. Podatkowych (Katowice)

Miejsce pracy: śląskie, wielkopolskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie obsługi podatkowej spółek Grupy Kapitałowej,
  • Analiza konsekwencji podatkowych wynikających ze zmian przepisów,
  • Przygotowywanie wniosków o interpretacje podatkowe,
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi każdej ze spółek Grupy Kapitałowej,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Uprawnienia Doradcy Podatkowego,
  • Wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii lub finansów,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu procesów podatkowych w Grupie Kapitałowej,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Gotowość do relokacji – Katowice.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i prestiżowej Grupie Kapitałowej,
  • Dogodna forma zatrudnienia B2B lub UoP – zgodnie z preferencjami Kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz Grupy Kapitałowej.