Stanowisko: Manager Sprzedaży- fracht morski i lotniczy

Data publikacji: 2022-03-31

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager Sprzedaży- fracht morski i lotniczy

Miejsce pracy: Kraków, Gdańsk, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych usługami spedycji morskiej i lotniczej,
  • rozpoznawanie i diagnozowanie potrzeb klientów,
  • przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów,
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami,
  • realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży,
  • nadzór nad realizacją umów, bieżące raportowanie wyników.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług Air&Sea,
  • znajomość rynku i wiedza z zakresu usług transportowych,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
  • kompetencje sprzedażowe,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w znanej, rozpoznawalnej międzynarodowej firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • pakiet szkoleniowy zgodny z indywidualną diagnozą potrzeb,
  • narzędzia do pracy: samochód, laptop oraz telefon służbowy,
  • pakiet benefitów dodatkowych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, imprezy integracyjne.