Stanowisko: Marketing Manager

Data publikacji: 2020-03-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Marketing Manager

Miejsce pracy: Kraków, Gdańsk, Poznań

Zakres obowiązków:

  • budowanie wizerunku marki oraz zarządzanie nim w świadomości klientów,
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej,
  • zarządzanie zespołem marketingowym oraz projektami przez niego realizowanymi,
  • utrzymanie i zwiększanie przewagi konkurencyjnej firmy na rynku,
  • kontakt z influencerami oraz recenzentami,
  • analiza trendów rynkowych,
  • reprezentowanie firmy podczas targów, konferencji i wydarzeń branżowych.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zakresie marketingu on-line i off-line,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • doskonała znajomość branży i aktualnych trendów w marketingu,
  • pozytywna, otwarta postawa  „Can Do” z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia zawodowego i wiedzy w zakresie marketingu oraz atrakcyjny system premiowy,
  • wysokiej klasy podstawowe narzędzia do wykonywania pracy,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • szkolenia prowadzonych przez doskonałych, nagradzanych profesjonalistów dające możliwość stałego rozwoju,
  • bezpłatny parking pod samym biurem.