Stanowisko: Mechanik

Data publikacji: 2022-08-04

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, znanej marki maszyn budowlanych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych w nowoczesnym serwisie firmowym,
  • bieżąca obsługa serwisowa maszyn: remonty, diagnostyka, naprawy,
  • diagnozowanie usterek
  • raportowanie działań,
  • dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku mechanika (samochody osobowe, ciężarowe, rolnicze, wózki widłowe i inne)
  • wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie,
  • wiedza z zakresu mechaniki,
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych (mechanika maszyn budowlanych),
  • rzetelność w podejściu do powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • pracę w znanej, międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku maszyn budowlanych,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym i benefitami,
  • nowoczesne wyposażenie warsztatu i narzędzia pracy.