Stanowisko: Menedżer ds. Aranżacji Wnętrz

Data publikacji: 2020-03-27

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menedżer ds. Aranżacji Wnętrz

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie strategii produktowej
  • kształtowanie i kompleksowe zarządzanie produktem
    mieszkań na wynajem
  • współpraca z innymi zespołami w celu wykreowania
    nowego produktu oraz optymalizacji obecnych
  • współpraca z biurami projektowymi i architektami
    wnętrz
  • bieżąca analiza konkurencji na rynku wynajmu
    mieszkań
  • analiza oraz optymalizacja przychodów i kosztów
    generowanych przez produkty

Wymagania:

  • minimum 10 – letnie doświadczenie w
    projektowaniu wnętrz (mieszkania)
  • wykształcenie wyższe
    (architektura, budownictwo)
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego
    pozwalająca na swobodne poruszanie się w
    projektowaniu rozwiązań aranżacyjnych
  • umiejętność tworzenia i rozliczania budżetów realizowanych
    projektów
  • znajomość języka angielskiego jest na
    poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie  na życie, karta sportowa)
  • możliwość pracy przy realizacji złożonych i  rozpoznawalnych na rynku projektów  deweloperskich
  • możliwość rozwoju kompetencji(m.in.współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia)
  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością  są jej pracownicy.