Stanowisko: Menedżer projektu

Data publikacji: 2020-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502) która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, dużej, prestiżowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menedżer projektu

Miejsce pracy: Wrocław, Łódź, Poznań

Zakres obowiązków:

  • organizacja, zarządzanie i koordynowanie pracy w ramach powierzonej inwestycji budowlanej,
  • przygotowywanie oraz wdrażanie harmonogramów pracy,
  • dbanie o realizację projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i wyznaczonymi standardami,
  • udział w procesie tworzenia budżetu dla danej inwestycji oraz kontrola jego należytej realizacji,
  • zarządzanie projektem w zakresie zastosowanych standardów technicznych,
  • zarządzanie procesami wyboru kontrahentów,
  • negocjacja warunków współpracy z kontrahentami,
  • utrzymywanie, koordynowanie i zarządzanie kontaktami z lokalnymi władzami, służbami oraz nadzorem budowlanym w trakcie realizacji inwestycji,
  • zarządzanie procesem odbiorów końcowych wraz z uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie,
  • Zarządzanie podległym zespołem projektowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie w specjalności budowlanej,
  • doświadczenie w koordynowaniu realizacji inwestycji budowlanych,
  • doświadczenie przy realizacji inwestycji związanych z budową mieszkań,
  • dobra znajomość branży deweloperskiej,
  • znajomość obowiązujących przepisów BHP,
  • nastawienie na realizację zadań,
  • zaangażowanie i inicjowanie nowych pomysłów,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowa w oparciu o własną działalność,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość nawiązaniu długoletniej współpracy.