Stanowisko: Mistrz zmianowy – Lider zmiany

Data publikacji: 2019-04-12

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mistrz zmianowy – Lider zmiany

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pracami zespołów produkcyjnych za zmianie produkcyjnej,
  • terminowe określanie i delegowanie zadań do poszczególnych gniazd produkcyjnych,
  • zarządzanie i organizowanie czasu podległych pracowników,
  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa, park maszynowy oraz inne urządzenie będące w dyspozycji wydziału produkcji,
  • ograniczanie kosztów produkcyjnych,
  • ścisłe przestrzeganie wymogów technologicznych, wymagań technicznych,
  • inicjowanie prac oraz realizowanie projektów zwiększających efektywność pracy na wydziale produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie jako mistrz zmianowy lub brygadzista w firmie produkcyjnej (10 os.)
  • oczekiwane doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,
  • szeroka wiedza techniczna,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne,
  • silna osobowość i kompetencje managerskie.

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej i rozpoznawalnej firmie,
  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Benefity pozapłacowe: karta ok system, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety opieki medycznej
  • Coś dla ciała i ducha:)