Stanowisko: Mistrz zmiany

Data publikacji: 2018-10-22

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mistrz zmiany

Miejsce pracy: śląskie

Zakres Obowiązków:

  • nadzór nad wszystkimi aspektami związanymi ze sprawnym funkcjonowaniem zmiany,
  • nadzór nad jakościowym wykonywaniem przydzielonych prac i przestrzeganiem procedur,
  • odpowiedzialność za rzetelne wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań,
  • utrzymanie w powierzonym obszarze wszelkich standardów i procedur w zakresie bezpieczeństwa,
  • rozdzielanie zadań i motywowanie podległego zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • oczekiwane doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,
  • uprawnienia elektroenergetyczne i hakowego,
  • szeroka wiedza techniczna,
  • gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne,
  • silna osobowość i wysokie kompetencje managerskie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • premie regulaminowe oraz motywacyjne,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.