Stanowisko: Młodszy Analityk Biznesowy

Data publikacji: 2020-07-10

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Działania związane z rozwojem biznesu, m.in. badanie rynku, monitoring ogłoszeń przetargowych, analiza wymagań klienta, przygotowywanie ofert i prezentacji biznesowych
  • Planowanie i samodzielne zarządzanie zadaniami związanymi z przygotowaniem dokumentacji ofertowej i kontraktowej
  • Udział w działaniach marketingowych, przygotowaniu materiałów marketingowych i kampanii
  • Bieżące wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie ERP, rejestrowanie projektów w wewnętrznych systemach firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2/C1)
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem
  • Zorientowanie na cel i umiejętność szybkiej nauki
  • Umiejętność zarządzania zadaniami i nadawania priorytetów w szybko rozwijającym się otoczeniu biznesowym
  • Biegłość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Komfortowe warunki pracy
  • Pełen pakiet benefitów