Stanowisko: Młodszy Analityk Danych

Data publikacji: 2020-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk Danych

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie, utrzymywanie i rozwój systemów analitycznych,
  • pozyskiwanie, obróbka i analiza danych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • przygotowywanie raportów marketingowych i biznesowych na bazie analizy danych,
  • przetwarzanie danych oraz automatyzacja raportów z wykorzystaniem narzędzi.

Wymagania:

  • potrafisz przetwarzać dane w aplikacjach takich jak: KNIME, RapidMiner,  SPSS Modeler, SAS
  • znasz relacyjne baz danych,
  • masz dobrą znajomość MS Excel,
  • posiadasz umiejętność myślenia analitycznego,
  • jesteś nastawiony/a na pracę zespołową,
  • posiadasz umiejętność organizacji czasu pracy,
  • cechuje Cię komunikatywność, skrupulatność, dokładność i dociekliwość,
  • jesteś samodzielny/a, dyspozycyjny/a i angażujesz się w wykonywanie swoich obowiązków.

Mile widziana

  • znajomość narzędzi BI (Tableau),
  • znajomość języka SQL
  • znajomość modeli Data Mining ( techniki segmentacyjne, klasyfikacyjne, predykcyjne).
  • znajomość Google Analytics.

Oferujemy:

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych w Europie Środkowo-Wschodniej
  • udział w budowaniu wartości Firmy
  • profesjonalny proces wdrożenia
  • elastyczną formę i godziny współpracy
  • pakiet benefitów pracowniczych