Stanowisko: Młodszy specjalista ds. floty samochodowej

Data publikacji: 2020-02-27

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. floty samochodowej

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • administrowanie flotą samochodów osobowych i ciężarowych prowadzenie dokumentacji,
  • wsparcie techniczne dla użytkowników
  • optymalizacja kosztów utrzymania floty poprzez nadzór nad naprawami i serwisami
  • likwidacja szkód
  • obsługa kart paliwowych
  • koordynowanie procesu rejestracji, zbyć, ubezpieczeń pojazdów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • zainteresowanie motoryzacją – mile widziane
  • dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • otwartość na naukę łatwość w kontaktach międzyludzkich
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • stabilność zatrudnienia
  • profity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport