Stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Data publikacji: 2019-11-27

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz składanie zamówień;
  • negocjacje warunków zakupu surowców i komponentów;
  • monitorowanie statusu zamówień i bieżące reagowanie na pojawiające się problemy;
  • wprowadzanie zamówień i danych do systemu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w dziale zakupów;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysoka komunikatywność i umiejętności negocjacyjne;
  • dynamizm w działaniu oraz zaangażowanie w realizację zadań.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego;
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • profity pozapłacowe tj. opieka medyczna, karta Multisport;