Stanowisko: Młodszy Specjalista w Biurze Obrotu Energią

Data publikacji: 2021-06-10

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista w Biurze Obrotu Energią

Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Współudział w procesie zakupowym energii elektrycznej na Towarowej Giełdzie Energii
  • Sporządzanie analiz i prognoz rynku energii,
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań, opracowań,
  • Przygotowywanie danych do rozliczeń okresowych,
  • Bieżąca analiza stanu prawnego, sygnalizowanie zmian prawnych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe- mile widziani absolwenci
  • Zainteresowanie rynkiem energii elektrycznej
  • Pierwsze doświadczenia z obszaru energetycznego (staże, praktyki)
  • Znajomość prawa energetycznego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w znanej, wysoko rozwiniętej firmie,
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Bogaty pakiet benefitów dodatkowych, m.in. bezpłatna, prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych,
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Możliwość uzyskania licencji maklera przy wsparciu firmy