Stanowisko: Młodszy Specjalista w dziale IT

Data publikacji: 2022-02-08

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista w dziale IT

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Administracja powierzonymi systemami teleinformatycznymi i informatycznymi,
  • Administracja powierzonymi urządzeniami sieciowymi,
  • Monitorowanie i wykrywanie nieprawidłowości mających wpływ na ciągłość działania i bezpieczeństwo,
  • Dokumentowanie wykonywanej pracy i tworzenie dokumentacji technicznych.

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux,
  • Umiejętność pisania prostych skryptów w Bashu, Perlu lub Pythonie,
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu,
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji w języku angielskim.

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej, rozpoznawalnej na rynku firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,
  • Dostęp do najnowszych technologii rynku IT,
  • Implementację rozwiązań wspierających pracę systemów bankowych.