Stanowisko: Młodszy technolog

Data publikacji: 2020-06-05

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy technolog

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapytań klienta, wykonanie kosztorysu
  • Ofertowanie do klienta,
  • Zamawianie materiału pod realizację zlecenia,
  • Wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu,
  • Ścisła współpraca z produkcją i technologami.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość MS Office,
  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne kierunkowe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca w systemie jednozmianowym: 8.00-16.00,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju.