Stanowisko: Monter Maszyn

Data publikacji: 2019-01-31

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter Maszyn

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń oraz linii produkcyjnych, prowadzenie działań serwisowych lub instalacyjnych
  • Montaż maszyn na podstawie dokumentacji technicznej
  • Praca w zakładzie w Słupsku. Możliwe delegacje do Holandii oraz klientów w Europie

Wymagania:

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie zawodowe – ślusarz, monter lub spawacz, lub inne z zakresu obróbki metali
  • Mile widziane umiejętność spawania TIG
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji, montażu maszyn
  • Doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji serwisów lub instalacji na terenie Polski lub Europy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie działającej w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Dofinansowane dojazdy dla osób spoza Słupska