Oferta dla Pracodawcy - rekrutacja pracowników i outsourcing pracowniczy

REKRUTACJA

Nasze działania rekrutacyjne dostarczają Pracodawcom najbardziej odpowiednich kandydatów, w możliwie najkrótszym czasie. Cel ten realizujemy dzięki wykorzystywaniu najefektywniejszych metod i technologii, eksperckiej wiedzy o rynku pracy, doświadczeniu i umiejętnościom naszych konsultantów.

Pracowników na stanowiska specjalistyczne i wyższego szczebla poszukujemy przede wszystkim metodą direct search / executive search, nieformalnie zwaną headhuntingiem. Direct (executive) search jest metodą bezpośredniego docierania do Kandydatów spełniających określone przez pracodawcę kryteria. Dzięki zastosowaniu tej techniki nasi Partnerzy otrzymują dostęp do nowej grupy Kandydatów, którzy zazwyczaj nie odpowiadają na ogłoszenia z ofertami pracy, są najczęściej aktywni zawodowo i którzy zawsze spełniają z góry określone przez naszych Partnerów wymogi.
Wysoki standard pracy wymaga, aby selekcja Kandydatów została poprzedzona badaniem kompetencji miękkich i twardych. W tym zakresie korzystamy z różnorodnych metod, m.in. wywiadu behawioralnego, testów, zadań a także assessment center. Nasi Partnerzy otrzymują od Lobo HR wyłącznie pracowników sprawdzonych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb i strategii biznesowych.

Oszczędzamy czas. Rekrutacje realizujemy szybko i starannie, dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych konsultantów oraz wykorzystaniu innowacyjnych technologii informatycznych. Nasi Partnerzy posiadają dostęp do autorskiego i innowacyjnego systemu zarządzania projektami rekrutacyjnymi Lobo HR, dzięki któremu konieczność wykorzystania komunikacji e-mailowej i telefonicznej ograniczona jest do minimum a współpraca przybiera formę prostą, przejrzystą i bardzo efektywną dla wszystkich stron.
Wypróbuj nasze wsparcie. Gwarantujemy, że zostaniesz naszym zadowolonym Partnerem.

OUTSOURCING PRACOWNICZY

Outsourcing pracowniczy polega na przekazaniu Lobo HR obowiązków związanych z zatrudnieniem i obsługą kadrowo-płacową pracowników świadczących pracę lub usługi dla naszych Partnerów. Ten rodzaj współpracy niesie szereg korzyści dla pracodawców, spośród których najistotniejsze to:

 • Oszczędności wynikające z przekazaniem Lobo HR zadań związanych z poszukiwaniem (opcjonalnie), zatrudnieniem i obsługą kadrowo-płacową pracowników, dzięki czemu pracodawca może przenieść uwolnione zasoby do realizacji procesów kluczowych dla swojego biznesu.
 • Rozliczenie pracy na podstawie faktury VAT oraz brak konieczności tworzenia etatu.
 • Odroczony termin płatności i kredytowanie zobowiązań pracodawcy.
 • Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa i przeniesienie odpowiedzialności związanej z tymi zadaniami na Lobo HR.
 • Możliwość wypróbowania pracownika przed jego bezpośrednim zatrudnieniem (Try & Hire).
 • Możliwość skorzystania z elastycznych form zatrudnienia jakimi są umowa o pracę tymczasową, umowa zlecenia czy też umowa oparta o działalność gospodarczą.
 • Elastyczne zwiększanie i zmniejszanie ilości pracowników, natychmiastowe zabezpieczenie tymczasowych wakatów związanych z urlopami, zwolnieniami, sezonowością itp.

Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą by poznać szczegóły i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.

Panel Klienta

Proponujemy Państwu współpracę opartą o nowoczesne rozwiązania informatyczne, których celem jest oszczędność czasu i przejrzystość prowadzonych projektów. Panel Klienta oferuje dostęp do systemu Lobo HR, w którym umieszczane będą wszystkie Państwa zamówienia oraz wszyscy zaprezentowani Państwu kandydaci w ramach realizacji tych zamówień.

Realizacja projektów rekrutacyjnych przy pomocy Panelu Klienta niesie następujące korzyści:

 • Dostęp do wszystkich zamówień realizowanych w toku współpracy, bezterminowo.
 • Przejrzysta, tabelaryczna prezentacja procesów rekrutacyjnych - status i dokumenty aplikacyjne kandydatów, istotne daty, etapy i uwagi do poszczególnych osób, weryfikacja nazwisk kandydatów i automatyczne przedstawianie ich danych personalnych.
 • Uporządkowana wymiana informacji pomiędzy Państwem i naszym dedykowanym konsultantem.
 • Wszystkie powyższe korzyści dają w efekcie znaczną oszczędność czasu i wygodę pracy, nieosiągalną przy zastosowaniu standardowych metod takich jak korespondencja e-mailowa.

Lobo Professional

W związku z coraz częstszym zapotrzebowaniem Naszych Klientów na Pracowników wysokiego szczebla, a także doświadczonych specjalistów obszarów IT, Finanse i Inżynieria, Lobo HR powołało do życia specjalną linię biznesową dedykowaną do rekrutacji specjalistycznych i rekrutacji kadry zarządzającej. Obecnie procesy rekrutacyjne w tych obszarach będą realizowane przez Lobo Professional.

Lobo Professional skupia w swoich szeregach doświadczonych, certyfikowanych konsultantów, wyspecjalizowanych w poszczególnych branżach i w rekrutacjach, które najczęściej realizowane są metodami dotarcia bezpośredniego.

Wiedza i doświadczenie konsultantów Lobo Professional, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii Lobo, jest gwarancją sprawnego i w pełni profesjonalnego realizowania procesów rekrutacyjnych Naszych Klientów.

Kandydatów poszukujących pracy w  obszarach IT, Finanse, Inżynieria, Kadra Zarządzająca, zachęcamy do weryfikacji aktualnych ofert Lobo Professional

Napisz jakiego pracownika szukasz!

Imię i nazwisko*
Firma
NIP
Adres email*
Telefon*
Temat*
Treść wiadomości*
reCAPTCHA*
* Więcej informacji.