Stanowisko: Office Manager

Data publikacji: 2019-01-28

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, firmy z branży IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

Office Manager

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

·         Koordynacja pracy biura

·         Organizacja wyposażenia firmy – planowanie i wnioskowanie w sprawie zakupu : wyposażenia firmy, nowych miejsc pracowniczych, telefonów, komputerów

·         Utrzymywanie kontaktów oraz prowadzenie korespondencji z urzędami i instytucjami w sprawach związanych z administracją firmy

·         Wspieranie procesu rekrutacyjnego

·         Prowadzenie ewidencji środków trwałych i ewidencjonowanych firmy

·         Organizacja i nadzór nad remontami w firmie (wybór firm, negocjacje, nadzór)

·         Prowadzenie recepcji w tym: prowadzenie kalendarza spotkań, organizacja podróży służbowych, przygotowywanie i ewidencja poczty wychodzącej i przychodzącej, obsługa interesantów

Wymagania:

·         Płynna komunikacja w języku angielskim

·         Dobra znajomość Excel

·         Pasja, zaangażowanie

·         Komunikatywność

·         Dokładność

Oferujemy:

·         Współpracę według preferencji UOP/B2B

·         Pracę w dynamicznym zespole

·         Szkolenia i rozwijania swoich umiejętności zawodowych

·         Pracę z utalentowanym zespołem w międzynarodowym środowisku

·         Płaską strukturę firmy

·         Lunch serwowany na miejscu

·         Coroczne wyjazdy firmowe, dla sportów zimowych i letnich fanatyków

·         Zawody w piłce nożnej, wycieczki firmowe i kolacje drużynowe