Stanowisko: Ogrodnik

Data publikacji: 2019-05-08

LoboHR jest agencją rekrutacyjną , która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ogrodnik

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Prace pielęgnacyjne na zewnątrz: podlewanie, nasadzanie roślin, ustalenie programu nawożenia, przycinanie roślin, gałęzi, krzewów;
  • Wszelkie inne prace ogrodnicze i porządkowe;
  • Drobne prace naprawcze (techniczne) wokół budynku, jak i wewnątrz;
  • Obsługa maszyn i urządzeń ogrodniczych.

Wymagania:

  •  Preferowane wykształcenie ogrodnicze lub pokrewne, co najmniej zasadnicze;
  • Praktyczne doświadczenie w pielęgnacji terenów zielonych lub ogrodnictwie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność drobnych napraw technicznych („Złota rączka”);
  • Sumienność i uczciwość.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Dobre warunki finansowe;
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań;
  • Terminowość wypłaty wynagrodzenia.