Stanowisko: Operator Frezarki CNC

Data publikacji: 2019-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Frezarki CNC

Miejsce pracy: Bytom, Świętochłowice, Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Frezarki
  • Korekta programu z panelu maszyny
  • Pomiary wykonywanych detali przy użyciu suwmiarki i mikrometra
  • Dobór narzędzi obróbczych

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność doboru narzędzi skrawających
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Możliwość rozwoju w rozwijającej się firmie
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia