Stanowisko: Operator Maszyn CNC

Data publikacji: 2018-09-27

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Miejsce pracy: Bytom, Dąbrowa Górnicza, Katowice

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i uzbrojenie obrabiarek CNC (tokarka, frezarka i inne),
  • znajomość przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),
  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie, przygotowanie pracy urządzeń w oparciu o sterowanie m.in.: Fanuc, Heidenhain
  • organizacja i przeprowadzanie prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • praca w systemie trzy zmianowym.

Wymagania:

  • min. wykształcenia zawodowego, preferowane obróbka skrawaniem CNC,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • znajomości przygotowania maszyn skrawających do pracy,
  • dobrej dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań,
  • nastawienia na pracę zespołową

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze, premie miesięczne
  • dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe
  • bogaty pakiet socjalny, pakiet medyczny płacony przez pracodawcę