Stanowisko: Operator Maszyn Poligraficznych

Data publikacji: 2020-04-28

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn Poligraficznych

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie oraz przezbrajanie maszyn poligraficznych zgodnie z planami produkcyjnymi,
  • Bieżący nadzór techniczny nad urządzeniami oraz monitorowanie procesu sztancowania,
  • Utrzymywanie właściwego stanu technicznego przy współpracy z innymi osobami,
  • Wykonywanie przeglądów oraz usuwanie drobnych awarii i usterek, tj. nastawianie i wymiana elementów oraz narzędzi, kontrolowanie systemów sterowania,
  • Kompleksowa obsługa sztantcygla i gilotyny

Wymagania:

  • Znajomość obsługi i budowy maszyn poligraficznych,
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Praktyczne doświadczenie w pracy na produkcji przy procesach sztancowania,
  • Precyzyjne wykonywanie powierzonych zleceń z dbałością o każdy szczegół,
  • Doświadczenie w obsłudze sztanctygla, gilotyny oraz innych urządzeń niezbędnych do utrzymania właściwego procesu produkcyjnego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zatrudnienie u światowego lidera na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju w firmie, która dba o swoich pracowników,
  • Wsparcie bezpośrednich przełożonych oraz pozytywnie nastawionych współpracowników,
  • Szkolenia rozwijające kompetencje techniczne.