Stanowisko: Magazynier

Data publikacji: 2018-10-19

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • wydanie materiałów do produkcji,
  • obsługa wózka widłowego,
  • prace magazynowe,
  • załadunek, rozładunek,
  • kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowa o pracę (okres próbny przez agencję Lobo), docelowo praca na stałe
  • praca zmianowa (2 zmiany od poniedziałku do piątku)
  • przyjazna atmosfera pracy