Stanowisko: Plant Manager

Data publikacji: 2019-04-05

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Plant Manager

Miejsce pracy: Koszalin, Szczecin, Wałcz

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, planowanie i zarządzanie procesami produkcyjnymi,
  • planowanie i monitorowanie pracy wszystkich komórek działu produkcji,
  • wdrażanie i kontrolowanie procedur jakościowych dla dostarczanych materiałów, wytwarzanych maszyn i części zamiennych,
  • zapewnienie ciągłości pracy utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych, zapewnienie sprawnego i bezawaryjnego funkcjonowania parku maszynowego,
  • inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów produkcyjnych poprzez wdrażanie systemów zarządzania produkcją i optymalizowania procesów (lean manufacturing lub six sigma lub TQM),
  • raportowanie planów produkcyjnych i analiz wydajności zarządowi,
  • współpraca z działem księgowości w zakresie funkcjonowania magazynu, działem serwisu oraz działem części zamiennych.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • wiedza i doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • wykształcenie techniczne (kierunek: konstrukcja i budowa maszyn),
  • umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, energia i duży dynamizm w działaniu,
  • silny zmysł techniczny, znajomość budowy maszyn i urządzeń,
  • inicjatywa w działaniu i strategiczne podejście do realizowanych zadań,
  • praktyczna znajomość lean manufacturing lub six sigma,
  • znajomość oprogramowania do tworzenia wykresów Gantta, znajomość MS office, auto cad, aplikacji związanych z planowaniem i sterowaniem produkcją.

Oferujemy:

  • Współpraca na zasadach B2B lub umowy o pracę,
  • nowoczesne zarządzanie oraz pasjonujące projekty,
  • szkolenia wymagane do podniesienia efektywności pracy działu produkcji,
  • pozapłacowy pakiet benefitów ustalany indywidualnie,
  • pomoc w relokacji do województwa zachodniopomorskiego.