Stanowisko: Pracownik biurowy

Data publikacji: 2019-01-18

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących.
  • Obsługa wiadomości mailowych;
  • Wprowadzanie zamówień do systemu;
  • Czynności pomocnicze w biurze;

Wymagania:

  • Zaangażowanie w realizacji postawionych celów;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • Punktualność;
  • Łatwość uczenia się nowych programów;
  • Dyspozycyjność;
  • Status studenta.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Stabilne zatrudnienie z długofalową współpracą;
  • Wynagrodzenie: 14,70 zł/h brutto, możliwość wzrostu stawki po 3 miesiącach;
  • Dogodna lokalizacja-Centrum Warszawy;
  • Praca w młodym energicznym zespole.