Stanowisko: Pracownik gastronomii

Data publikacji: 2020-01-09

LoboHR jest agencją rekrutacyjną , która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik gastronomii

Miejsce pracy: Szczyrk

Zakres obowiązków:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • przedstawianie oferty, przygotowywanie i podawanie dań oraz napojów
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny
  • dbanie o ekspozycję i porządek w miejscu pracy
  • obsługa systemu sprzedaży, kasy fiskalnej, terminala płatniczego

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia
  • dyspozycyjność oraz chęć do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • uczciwość oraz poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • sezonowy SKIPASS w wybranych ośrodkach zimowych
  • wyjątkowe benefity (zniżki w strefie gastronomicznej, zniżki w naszych sklepach, serwisie, wypożyczalni)
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Polsce
  • zniżki do Tatralandii
  • możliwość pozostania z nami na stałe
  • dodatkowe systemy premiowe w poszczególnych działach
  • możliwość zakwaterowania!