Stanowisko: Pracownik gastronomii

Data publikacji: 2018-12-05

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta z branży gastronomicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik gastronomii

Miejsce pracy: Szczyrk

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta
  • Pomoc na kuchni
  • Dbanie o czystość za barem
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala

Wymagania:

  • Książeczka Sanepidu
  • Komunikatywność
  • Kultura osobista
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy

Oferujemy:

  • Praca na umowę zlecenie – odprowadzamy należne składki
  • Wynagrodzenie 16-20 zł brutto/godzinę
  • Zakwaterowanie
  • Całosezonowy skipass w wybranych ośrodkach
  • Zniżki w wybranych punktach gastronomicznych – 50 %
  • Zniżki w sklepach, wypożyczalniach i serwisie – 30%
  • Wstęp do wybranych aquaparków – 20 euro
  • Wstęp do Legendii – 20 euro
  • Wysokiej jakości odzież służbowa