Stanowisko: Pracownik Magazynu

Data publikacji: 2021-09-09

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie towaru
  • Obsługa komputera
  • Weryfikacja towaru pod kątem dat ważności, numeru serii oraz uszkodzeń mechanicznych
  • Obsługa skanera ręcznego

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy na stałe
  • Sprawność fizyczna
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w znanej, solidnej firmie
  • Umowa o pracę lub umowę zlecenie – zgodnie z oczekiwaniami pracownika
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premię motywacyjną za zachowanie frekwencji
  • Pracę w nowoczesnym Magazynie