Stanowisko: Pracownik magazynu

Data publikacji: 2018-07-11

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

• Załadunek i rozładunek towaru
• Obsługa wózka widłowego
• Prace porządkowe na magazynie
• Bieżąca inwentaryzacja towaru
• Dbanie o bezpieczeństwo na obszarze magazynu

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Minimum 4 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku
• Odpowiedzialność
• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Praca w systemie zmianowym
• Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, bony na święta, opieka medyczna)
• Stabilność zatrudnienia
• Przyjazna atmosfera pracy