Stanowisko: Pracownik produkcji

Data publikacji: 2018-03-21

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Nasz klient działający w branży HVACR, zajmuje się profesjonalnym zaopatrzeniem polskiego i zagranicznego rynku wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa w segmencie B2B. Aktualnie do swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Do Twoich zadań należeć będzie:

Praca przy produkcji kształtek wentylacyjnych z blachy ocynkowanej gr. 0,6-1,0 mm na maszynach takich jak zgrzewarki, zgniatarki, żłobiarki. Plastyczna obróbka blachy, tworzenie zamków blacharskich oraz uszczelnianie i składanie elementów wentylacyjnych.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Przede wszystkim sumienności i zaangażowania. Chcemy nawiązać długotrwałą współpracę. Mile widziane będzie doświadczenie w zawodzie blacharza lub ślusarza.

Co możemy Ci zaoferować?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przy początkowym wynagrodzeniu w wysokości 2000 zł netto. Po okresie próbnym – możliwość uzyskania podwyżki. Pracę w godzinach 8:00-16:00 na ogrzewanej hali produkcyjnej, a także szkolenie i przyuczenie do zawodu.