Stanowisko: Pracownik produkcji/Magazynier

Data publikacji: 2022-03-16

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji/Magazynier

Miejsce pracy: Cieplewo

Zakres obowiązków:

– Kompletowanie towaru zgodnie z otrzymanymi dokumentami,

– Przyjęcie towaru,

– Załadunek oraz rozładunek samochodów dostawczych,

– Prace porządkowe na magazynie,

– Przestrzeganie zasad BHP,

Wymagania:

– Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00

– Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi

– Zdolność do pracy fizycznej,

– Zaangażowanie do pracy,

– Uprawnienia UDT na wózek widłowy -mile widziane

Oferujemy:

– Umowę zlecenie pierwszy miesiąc, następnie umowa o pracę,

– Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

– Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00

– Pakiet szkoleń stanowiskowych.