Stanowisko: Pracownik produkcji – operator maszyn

Data publikacji: 2019-09-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji – operator maszyn

Miejsce pracy: Mysłowice

Zakres obowiązków:

Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,

Bieżąca kontrola stanowiska,

Obsługa maszyn produkcyjnych,

Wymagania:

Chęci do pracy,

Umiejętność pracy w zespole,

Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Gotowość do nauki obsługi maszyn,

Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn – mile widziane

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Benefity poza płacowe: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do kolonii, wczasy pod gruszą, paczki i bony świąteczne i inne

Możliwość rozwoju w strukturach firmy.