Stanowisko: Pracownik Sekretariatu- firma usługowa

Data publikacji: 2022-03-22

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim Klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Sekretariatu- firma usługowa

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji, nadzorowanie przepływu informacji w firmie,
  • Prowadzenie kalendarza spotkań członków Zarządu,
  • Zarządzanie korespondencją,
  • Korespondencja z kontrahentami oraz partnerami,
  • Organizacja spotkań biznesowych oraz podróży służbowych,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie usługowej,  będącej liderem w swojej branży,
  • Formą zatrudnienia zgodną z preferencjami pracownika (UoP lub B2B),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w godzinach biznesowych,
  • Realny wpływa na tworzenie wizerunku firmy.