Stanowisko: Pracownik serwisu – elektryk / automatyk

Data publikacji: 2019-09-25

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik serwisu – elektryk / automatyk

Miejsce pracy: Bieruń, Katowice, Mysłowice

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • dokonywanie przeglądów maszyn;
  • pomiary i rozruch w obiektach przemysłowych;
  • modernizacja instalacji w obiektach przemysłowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w serwisie lub utrzymaniu ruchu;
  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej;
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (do 2 tyg., na terenie Europy);
  • zaangażowanie;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną;
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP G1, G2 i G3.

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych inwestycjach zagranicznych – wyjazdy do krajów europejskich;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • niezbędne narzędzia pracy.