Stanowisko: Pracownik Stacji Paliw

Data publikacji: 2019-04-30

LoboHR jest agencją rekrutacyjną która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Stacji Paliw

Miejsce pracy: Pyrzowice

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Sprzedaż produktów i usług
  • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji
  • Prace porządkowe
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Promowanie produktów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Życzliwe podejście do współpracowników i Klientów
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w stabilnej firmie