Stanowisko: pracy dodatkowej w weekendy

Data publikacji: 2019-04-04

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów do:

pracy dodatkowej w weekendy

Miejsce pracy: Knurów

Zakres obowiązków:

  • Składnie elementów aluminiowych
  • Właściwe i terminowe realizowanie planów produkcyjnych
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych
  • Odpowiednie składnie i zabezpieczanie produktów na magazynie
  • Stosowanie przepisów BHP
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Znajomość obsługi podstawowych elektronarzędzi
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziana znajomość obsługi podstawowych elektronarzędzi
  • Duża dyspozycyjność
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka
  • elastyczne godziny zatrudnienia