Stanowisko: Prawnik

Data publikacji: 2018-12-20

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydata na stanowisko:

Prawnik

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Bieżące analizy prawne, w tym w zakresie szczegółowych dziedzin prawa i zmian przepisów.
  • Sporządzanie wewnętrznych informacji prawnych.
  • Prowadzenie dokumentacji korporacyjnej, rejestrów, w tym archiwizacja dokumentów.
  • Przygotowywanie projektów dokumentacji ustrojowej, obsługa organów spółek.
  • Udział w projektach realizowanych przez lub ze wsparciem działu prawnego.
  • Sporządzanie, redakcja projektów pism, umów, wystąpień itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej.
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej lub na stanowisku prawnika w spółce prawa handlowego.
  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność.
  • Umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy i podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Szkolenia wprowadzające.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Dużą samodzielność w działaniu.